TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Projekt: Cyberbezpieczeństwo dla gospodarki przyszłości

Realizacja ponadprogramowych zajęć dla studentów kierunku Cyberbezpieczeństwo. Zapraszamy do współpracy!

Data: 15.01.2020

Wydział Informatyki i Telekomunikacji Politechniki Wrocławskiej realizuje obecnie projekt „Cyberbezpieczeństwo dla gospodarki przyszłości”, którego celem jest podniesienie jakości nauczania przez Politechnikę Wrocławską w obszarze bezpieczeństwa cybernetycznego. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, i jest realizowany we współpracy z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju. Jednym z zadań projektu jest zaoferowanie zajęć dodatkowych poza programem studiów dla studentów studiów stacjonarnych z kierunku Cyberbezpieczeństwo (obecnie są to studenci piątego semestru I stopnia oraz studenci drugiego semestru II stopnia). Kluczowym celem jest podniesienie poziomu wiedzy i umiejętności zawodowych oraz kompetencji społecznych, organizacyjnych i interpersonalnych studentów. W związku z powyższym, zachęcamy do współpracy wykwalifikowanych specjalistów, pracowników firm oraz przedstawicieli otoczenia społeczno-gospodarczego, którzy przedstawią:

• propozycję przeprowadzenia zajęć (zakres tematyczny) wraz z informacją o osobach, które mogłyby te zajęcia poprowadzić w roli instruktorów;
  • ofertę finansową (stawkę godzinową).

Ze względu na zaistniałą sytuację związaną z pandemią, wskazanym i preferowanym sposobem przeprowadzenia zajęć dla studentów jest forma zdalna lub hybrydowa. Serdecznie zachęcam Państwa do współpracy z naszym zespołem. Oferty na załączonym do ogłoszenia formularzu prosimy składać na adres: cbe.power@pwr.edu.pl

Pliki do pobrania:

Politechnika Wrocławska © 2024