TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Projekt: Cyberbezpieczeństwo dla gospodarki przyszłości

Dodatkowe zajęcia dla studentów 15.11.2023: Defensive and offensive Cybesecurity – Practical Workshop

Data: 10.11.2023

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów na dodatkowe zajęcia z zakresu Cyberbezpieczeństwa, które odbędą się 15.11.2023 w godzinach od 10 do 14. Zajęcia będa prowadzone w formie zdalnej.

Link do spotkania na platformie Zoom: https://pwr-edu.zoom.us/j/63402122188

1. Spotkanie będzie nagrywane na potrzeby archiwizacji w projekcie.
2. Prosimy logować się podając Imię i nazwisko

Tematyka zajęć:

"Defensive and offensive Cybesecurity – Practical Workshop"

Plan warsztatów:

Reconnaissance of target company infrastructure: enumeration, specific search engines, infrastructure check, searching for vulnerabilities

Looking for specific person on internet: LinkedIn as a search tool and base of personal information, usage of open data from social media, using google mail as a source of personal data, government sites as source of personal information.

Burp suite: Setting up the software, basics of usage, recon of websites

Zajęcia poprowadzi Mateusz Sroga specjalista ds. cyberbezpieczeństwa pracujący w ZF IT Center. Pan Mateusz zajmuje się analizą i zgodnością projektów z regulacjami wewnętrznymi dotyczącymi Cyberbezpieczeństwa w organizacji. Posiada również 5-letnie doświadczenie w nauczaniu w prywatnej policealnej szkole optycznej szkoła Oculus w Częstochowie. Bierze także udział w wielu inicjatywach wolontariackich, m.in.: „IT for She Kids”, w ramach którego m.in pokazuje dzieciom z obszarów wiejskich nowe technologie. Pan Mateusz może pochwalić się wieloma osiągnięciami naukowymi oraz kilkoma publikacjami naukowymi.

Zapraszamy studentów kierunku Cyberbezieczeństwa i oraz wszystkie zainteresowane tematyką osoby.

Politechnika Wrocławska © 2024